Michał Wiśniewski

Kardiolog

Marcin Miatkowski

Kardiolog

Paweł Jedynak

Kardiolog


Cennik 

Wizyta z echo serca i EKG 350 zł
Wizyty kontrolne 250 zł
Holter EKG wraz z opisem 200 zł
EKG 50 zł

*Na wizytę do kardiologa proszę przyjść 15 min wcześniej przed umówionym terminem


Nasi specjaliści z zakresu kardiologii niosą pomoc pacjentom cierpiącym na różnorodne schorzenia serca oraz układu krążenia, wśród których wymienić można np. niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, wady serca i zaburzenia rytmu.

Jednak w tym miejscu warto podkreślić, że równie ważna co leczenie jest właściwa i odpowiednio wczesna profilaktyka. Tak więc niezwykle istotne jest, aby kardiologa regularnie odwiedzały także osoby zdrowe, które z racji obciążającego je wywiadu rodzinnego lub charakteru wykonywanej pracy są narażone na zwiększone ryzyko wystąpienia chorób serca. Praca zmianowa, silny stres i inne czynniki mogą znacząco wpływać na zdrowie układu krążenia. Regularne badania profilaktyczne są w stanie odpowiednio wcześnie wykryć niebezpieczne zmiany i je skutecznie leczyć.

Gabinet kardiologiczny w naszej przychodni wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, co w połączeniu z szeroką wiedzą i doświadczeniem przyjmujących lekarzy kardiologów sprawia, że zarówno wykrywanie schorzeń, jak i proces leczenia są rzetelne i skuteczne.

W naszej przychodni wykonuje się nieinwazyjną diagnostykę chorób układu krążenia, jak również monitorowane są efekty leczenia zachowawczego. W poradni sprawuje się opiekę nad chorymi po zabiegach kardiochirurgicznych i po leczeniu metodami kardiologii inwazyjnej.

Poradnia kardiologiczna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt tj.

  • wysokiej klasy aparat USG do badań kardiologicznych (USG serca, echo serca, ocena przepływu krwi w naczyniach krwionośnych)
  • aparat EKG (EKG spoczynkowe i Holter EKG)

Znajdziesz nas na: